Alaattin Çakıcı’dan Kıbrıs’a kaçtı iddialarına cevap!

Nisan 2020’de infaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan ve Kıbrıs’a kaçtığı ileri sürülen Alaattin Çakıcı, resmi Twitter hesabından iddialara yanıt verdi.
Takip et
Alaattin Çakıcı’dan Kıbrıs’a kaçtı iddialarına cevap!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın Kıbrıs’a kaçtığına dair iddialar büyük yankı uyandırmıştı.

Çakıcı’ya birileri tarafından “sus ve piyasadan çekil” talimatı verildiğini ve Nisan 2020’de infaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan adın vaziyet normalleşene kadar Kıbrıs’a gittiği bir basın mensubu tarafından gündeme taşınırken, Çakıcı’nın Kıbrıs’ta bir ofis tutacağı ve işlerini buradan yöneteceği iddia edilmişti.

“Günlerdir bu çirkin oyunu izlemekteyiz”
Alaattin Çakıcı, Kıbrıs’a kaçtığına yönelik haberlere Twitter hesabından yaptığı yazılı açıklamayla cevap verdi. Çakıcı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Batı ve okyanus ötesi İsrail, ortaklaşa, ülkemizde, çirkin bir senaryo ile yerli işbirlikçilerini devreye sokarak, günlerdir bu çirkin oyunu izlemekteyiz, basın, sosyal medya ve televizyonlarda, devletimizin beka problemi var iken, devamlı batının devreye soktuğu bu çirkin oyunda her konuda gündeme dolaylı da olsa getiriliyorum.

“Tarafım devletin bekası ve devamlılığıdır”
Bunu gündeme getiren sözde gazeteciler, bir haberlerinde de “Alaattin Çakıcı Kıbrıs’a gönderildi” diyorlar. Ben şu an özgür bir vatandaşım , Kıbrıs’a da ve dünyanın her yerine de gidebilirim. Bu kimsenin problemi değilken, niye bu kadar problem ediliyor. Ülkemiz üstünde by-pass yapmak isteyen herkese sözüm şudur ki , devletin bekası söz konusuysa, tarafım devletin bekası ve devamlılığıdır. Kamuoyunun bilgilerine arz ederim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.