Alaattin Çakıcı, Melih Bulu’ya istifa etme diyerek mektup yazdı!

Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Melih Bulu’ya bazı çevreler tepki gösterirken, özellikle CHP’den art arda “İstifa et” çağrısı yenilendi. Alaattin Çakıcı da yazdığı mektup ile Bulu’ya çağrıda bulundu ve “Lütfen! Sakın istifa etmeyiniz” ifadelerini kullandı.
Takip et
Alaattin Çakıcı, Melih Bulu’ya istifa etme diyerek mektup yazdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Melih Bulu’nun Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atılmasından sonra başlayan protesto gösterileri devam ediyor. Bulu’nun atamasına muhalefet kanadı da tepki gösterirken, iktidar ile sık sık karşı karşıya geldi. Özellikle CHP Bulu’ya çağrıda bulunarak istifa etmesini istedi.

İktidar muhalefetin bu tutumunu eleştirirken, Alaattin Çakıcı sosyal medya hesabından 2 sayfalık bir mektup yazarak Bulu’ya çağrıda bulundu.

“BU KUTLU İTTİFAKTA GEDİK AÇMAYA HAKKINIZ YOK”

Mektubunda Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili çeşitli itham ve iddialara yer veren Çakıcı; muhalefet, HDP, PKK ve DHKP-C sempatizanlarının devletin kurumları ve Cumhur İttifakı’na zarar vermek için Bulu’ya istifa etmesi yönünde çağrı yaptığını öne sürerek, “Lütfen! Sakın istifa etmeyiniz. İstifa ederseniz bu terörist eylemcilerin önünü açarsınız. Bu kutlu ittifakta gedik açmaya hakkınız yok” dedi.

Alaattin Çakıcı, Melih Bulu’ya istifa etme diyerek mektup yazdı!

“ARKANIZDA AZİZ MİLLETİMİZİN OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ”

Çakıcı mektubun devamında, “Arkanızda Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve aziz milletimizin olduğunu unutmayınız. Devletine, aziz milletine gönül vermiş tüm duyarlı Türk vatandaşları, devletinin ve Cumhur İttifakı’nın yanında olmalıdır” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.