Akşener’in kürsüye çıkardığı ismin işlettiği plajı halka kapattığı öğrenildi

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, partisinin grup toplantısında turizmdeki son gelişmeleri değerlendirdi. Akşener, “Turizmdeki feci tabloyu” anlatacak anonsuyla kürsüyü Çalış Turizm Başkanı Mete Ay’a devretti. Ay’ın, devletten kiraladığı Koca Çalış Plajı yolunu vatandaşın geçmemesi için trafiğe kapattırdığı ortaya çıktı.

Partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iç politikadan ekonomiye kadar pek çok alanda hükümeti hedefi aldı.

PANDEMİ TEDBİRLERİNİN YETERSİZ OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Turizmdeki son gelişmelere değinen Akşener, önce koronavirüs pandemisi nedeniyle alınan önlemlerin yetersiz olduğunu öne sürdü.

“TURİZM İÇİN KOLAYLIK GEREK”

Ardından da dünyada ve Türkiye’de uygulanan bu önlemlerden olumsuz etkilenen turizm sektörü için kolaylıklar sağlanması gerektiğini belirtti.

KÜRSÜYE METE AY’I ÇIKARDI

Akşener, konuyla ilgili kürsüyü Çalış Turizm Başkanı Mete Ay’a devretti. Ay, İYİ Parti grubunda yaptığı konuşmada Fethiye’nin doğal güzelliklerinin hızla kaybolduğunu öne sürdü.

DAHA ÇOK DESTEK İSTEDİ!

Akşener’in kürsüye çıkardığı ismin işlettiği plajı halka kapattığı öğrenildiYerli ve yabancı turist için daha fazla ekonomik destek talep eden Ay,”Bunları şahsımız adına değil ülkemiz adına istiyoruz”ifadelerini kullandı.

DEVLETTEN KİRALADIĞI PLAJIN YOLUNU KAPATTIRDI

Mete Ay’ın devletten kiraladığı Koca Çalış Plajı, daha önce ‘yolun vatandaşa kapatılması’ haberleriyle gündeme gelmişti.

ZENGİNLER PLAJA HALK BAŞKA TARAFA

Vatandaşların tepkisini toplayan uygulamayla ilgili ortaya ‘zengin’ ve ‘fakir’ ayrımının çıktığı hem yerel hem de ulusal medya tarafından işlenmişti.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı