adplus-dvertising

Akşener: Soylu ve Albayrak görevden alınsın

İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına katılan İYİ Parti lideri Meral Akşener, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Hazine ve Maliya Bakanı Berat Albayrak'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a zarar verdiğini dile getirerek görevden alınmalarını gerektiğini söyledi.
Takip et
Akşener: Soylu ve Albayrak görevden alınsın
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fox ekranlarında yayınlanan İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programına katılan İYİ Parti lideri Meral Akşener Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Hazine Bakanı Berat Albayrak’ın görevden alınması gerektiğini söyledi.

İki bakanın  Cumhurbaşkanı Erdoğan’a zarar verdiğini söyleyen Akşener, “Bence alsın saraya ikisine de en yüksek maaşları versin, altına en lüks arabaları versin göz önünden alsın.Erken seçimi biz ağzımıza almayacağız. AK Partililer dile getirecek .Damadı değiştiremez ama değiştirmesi lazım. AK Parti ayrı, Sayın Erdoğan’a zarar veriyor. Oraya duyulan öfke oraya yansıyor.”şeklinde konuştu.

“ESKİ BİR DOSTU OLARAK SÖYLÜYORUM”

Akşener programın devamında konuşmasına “Sonuç itibariyle damadını mutlaka değiştirmeli. Ekonomiyi bilmiyor. Bence alsın saraya ikisine de en yüksek maaşları versin, altına en lüks arabaları versin göz önünden alsın. Eski bir dostu olarak kendisi için söylüyorum” diye devam etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.