Aksaray’da Otobüsün Önü Kesildi Bir Kadın Kaçırıldı!

Aksaray’da akla mantığa sığmayan bir olay yaşandı. Yolculuk yapan bir otobüs durduruldu ve bir kadın yolcu herkesin gözü önünde sürüklenerek kaçırıldı.

Aksaray’da gündüz vakti akılların alamayacağı bir olay yaşandı. Hareket halinde olan bir yolcu otobüsünün önü kesildi ve bir kadın yolcu darp edilerek kaçırıldı. Yolcular kadının kaçırılmasına engel olamadı. Kadriye Çavuş’un eşiyle problemler yaşadığı, evi terk ettiği ve Mersin’deki sığınma evine doğru yola çıktığı öğrenildi. Güpegündüz bir kadını darp eden ve kaçıranların ise Kadriye Çavuş’un eşi ve ağabeyi olduğu öğrenildi. Kadriye Çavuş’un eşi, ağabeyi, ablası ve eniştesi gözaltına alındı. Sokak ortasında darp edilen ve kaçırılan kadın, şahıslardan şikayetçi olmadı.

AÇIKLAMA SOYLU’DAN GELDİ

Kadriye Çavuş isimli kadın herkesin gözleri önünde önce darp edildi, ardından yerlerde sürüklenerek binek araca götürüldü. Yolcular durumu polise ihbar etti. Daha sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan bir açıklama geldi.  Sosyal medya hesabından açıklama yapan Soylu, güvenlik güçleri tarafından aracın yakalandığını ve Kadriye Çavuş’un sağ salim koruma altına alındığını duyurdu. Sosyal medya gün boyu #kadriyeçavuşaneoldu hashtagiyle çalkalandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı