Akrep dizisi nerede çekildi? Akrep dizisinin çekildiği ev neresi?

Akrep dizisi kısa sürede izleyici tarafından araştırılmaya başlandı. Dizinin çekim yerleri merak edilmektedir. Akrep dizisindeki ev izleyici tarafından ilgiyle sorgulanıyor. Peki ama Akrep dizisi nerede çekiliyor?
Takip et
Akrep dizisi nerede çekildi? Akrep dizisinin çekildiği ev neresi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi önemli isimlerin yer aldığı Star TV’nin yeni dizisi Akrep’in nerede çekildiği merak ediliyor. İşte Akrep çekim yeri.

Akrep dizisi nerede çekiliyor?

Akrep dizisi İstanbul’un Beykoz ilçesinde çekilmektedir. Akrep dizisinin, bazı sahneleri ise İstanbul’da bulunan Büyükçekmece gölünde çekilmektedir. Beykoz’da bulunan eski bir kundura fabrikasının da film platosu olarak kullanıldığı ve dizinin iç mekan çekimlerinin burada yapıldığı aktarıldı. Ayrıca dizinin bazı sahnelerin de Kocaeli’nin Darıca ilçesindeki dizi platolarında çekildiği kaydedildi.

Akrep dizisinin çekildiği ev nerede?

Akrep dizisinin çekildiği evin Beykoz’da bulunduğu tahmin edilmektedir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
evet
29 Ocak 2021, 14:01 tarihinde yazildi

benim hosuma gitmedi bu dizi cok sacma sapan geldi cocuklar cok ukale hel oglan babasinin üstüne yürüyor ayyy iyiki Aras diye söför var kizlar birbirlerine girecekler nerdeyse cok cirkin sahneler var.hic beyenmedim.

  • Cevapla
  • 0