Akit, Fatih Portakal’ın tavuk paylaşımından “gezi kalkışması” çıkardı!

Günlerdir Fatih Portakal'ın çiftliğinin kaçak olduğu gündemde. Bugün ise yapılan açıklamada kaçak yapı olmadığı belirtildi. Tüm bu olaylara tweeter hesabından cevap veren Fatih Portakal, direntavuk, direnkümesşeklinde bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımı gezi göndermesi olarak algılayan Akit gazetesi gezi kalkışması haberi yaptı.

Fatih Portakal kaçak yapılar yaptığı, çiftliğinin kaçak olduğu şeklindeki iftiralara dün 5 maddelik bir açıklamayla cevap vermişti. Açıklamasının son maddesinde bakanlık ekiplerinin çiftliğe geldiğini yazmıştı.

İşte o tweet:

Son durum: Bu öğlen hızlı bir şekilde sehircilik bakanlığından geldiler. İçeri aldık ve her yere baktırdık. Rapor hazırlanacakmış. Bildireceklermiş. Neticeyi bildiririm. Not: tavukları evsiz bırakmayın.

Bugün o netice açıklandı. Bakanlıktan gelen ekiplerin “kaçak yapıya rastlanmamıştır” açıklaması medyada geniş bir şekilde yer aldı.

Bu kez Fatih Portakal bir paylaşım daha yaptı.

Akit, Fatih Portakal’ın tavuk paylaşımından “gezi kalkışması” çıkardı!

Akit’in tavuk haberinde şu ifadeler yer aldı:

“Gezi kalkışması’na gönderme”
Twitter hesabından video paylaşan Portakal, çiftliğinde beslediği düşülen tavuk ve horozun videosunu paylaştı. Kepazeliği böyle örtbas edebileceğini düşünen Portakal ‘Gezi kalkışması’na gönderme yaptığı paylaşımına şu notu düştü:

“Şimdi sıra onlarda #direntavuk #direnhoroz ve #direnkümes kazanacaksın.”

Akit, Fatih Portakal’ın tavuk paylaşımından “gezi kalkışması” çıkardı!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı