Akın Akınözü Kimdir? Kiminle Sevgili?

Miran Aslanbey karakteriyle kısa sürede büyük hayran kitlesine ulaşan Akın Akınözü kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşında? Kiminle sevgili? Boyu kaç?

Hercai dizisindeki Miran karakteriyle kısa sürede büyük yankı uyandıran Akın Akınözü başarılı oyunculuğu ve yakışıklılğıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Yayına girdiği ilk günden bu yana reyting dizilerini zorlayan Hercai’nin Miran’ı Akınözün hayatı dizi takipçileri tarafından merakla araştırıldı.Biz de Haber.com olarak Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü hakkında merak edilen tüm soruları sizler için araştırdık. Akın Akınözü kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Kiminle sevgili? Boyu kaç? Akın Akınözü’nün oyuncu annesi kim? İşte detaylar…

AKIN AKINÖZÜ KİMDİR?

1 Ocak 1990 yılında doğan Akın Akınözü oğlak burcudur. Genç oyuncunun annesi oyuncu Özlem Akınözü’dür. Akınözü oyunculuk eğitimini yurtdışında tamamlamıştır.

AKIN AKINÖZÜ’NÜN SEVGİLİSİ SANDRA PESTEMALCİYAN KİMDİR?

Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü uzun süredir Sandra Pestemalciyan’la aşk yaşıyor. 25 yaşındaki Sandra Pestemalciyan, İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi mezunu.
2014 yılında Azrail sinema filmi ile oyunculuk kariyerine başlayan Akın Akınözü, Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir ve Aslan Ailem dizilerinde rol aldı. Akınözü ATV’de yayınlanan Hercai dizisiyle ise büyük çıkış yaptı. İntikam hırsıyla Mardin’e gidip düşman ailenin kızıyla evlenen Miran Aslanbey karakteriyle Hercai dizisinde rol alan Akınözü, üstlendiği rol ve oyunculuğuyla büyük ses getirdi. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken yakışıklı oyuncunun büyük çoğunluğu genç kızlardan oluşan büyük bir takipçi kitlesi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı