Akıllı Telefonlar Tarih Mi Olacak!

Samsung’un CEO’su düzenlediği bir toplantıda akıllı telefonlarla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Teknoloji devi Samsung çıkardığı yeni model telefonlarla ve yanıltıcı reklam haberleriyle son dönemde gündemde. Şirketin CEO’su düzenlediği basın toplantısında akıllı telefonlarla ilgili akıl almaz bir açıklamalarda bulundu.

CEO akıllı telefonların kullanımının 5 yıl sonra azalacağını dile getirerek yerini daha farklı cihazların alacağını ifade etti. Katlanabilir telefonların kullanımının artarak bu cihazların daha işlevsel olduğunu söyleyen CEO, bu telefonlar sayesinde giysilere ve bedene yansıtılan teknoloji kullanımının mümkün olacağını dile getirdi.

Katlanabilir telefonu Galaxy Fold ile istediği başarıyı elde edemeyen ve hatalı yazılımlardan dolayı ürünü  geri çeken şirket, gelecekteki teknolojiler için şimdiden çalışmalara başladıklarını da açıkladı.

GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ GELİYOR

Kullanıcılar daha önce benzeri olmayan cihazlarla kullandıkları cihazları giysilere, duvar ve bedene aktarabilecekler. Filmlerde görmeye alışkın olduğumuz teknolojinin hayatımıza entegre edileceği ve piyasaya sürüldükten sonra akıllı telefonlardan daha çok kullanacağı söylenen cihazların, 5 yıl içerisinde piyasaya sürülmek istendiği şirket yetkilileri tarafından açıklandı. Akıllı saatlerin ve kulaklıkların bile akıllı telefonların daha etkin kullanılacağını aktaran CEO, gelecekteki teknolojilere dair ipuçları verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı