adplus-dvertising

Akıl Almaz Olay! Yüzüne Yanıcı Madde Döküp Tehdit Ettiler

Adana'da mekan sahiplerini uyuşturucu kullanılıyor diye şikayet eden iş kadını Ebru Berköz Karaca'nın yüzüne siyah renkte yanıcı bir madde atıldı ve darp edildi.
Takip et
Akıl Almaz Olay! Yüzüne Yanıcı Madde Döküp Tehdit Ettiler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Adana’da mekan sahiplerini uyuşturucu kullanılıyor diye şikayet eden iş kadını Ebru Berköz Karaca’nın yüzüne siyah renkte yanıcı bir madde atıldı ve darp edildi. Şahıslar önce darp ettiler sonra yüzüne yanıcı madde atıp, “seni Bergen gibi yakarız” sözleri ile tehdit ettiler. Hastaneye gelen  Ebrü Berköz Karaca’nın üzerinde bulunan yanıcı madde mazot ile çıkartıldı. Gazetecilere açıklama yapan Ebrü Berköz Karaca, yaşadığı dehşet dolu anları aktardı.

Akıl Almaz Olay! Yüzüne Yanıcı Madde Döküp Tehdit Ettiler

İddiaya göre, 48 yaşındaki Ebru Berköz Karaca 5 yıl önce Çukurove’da Adnan Menderes Bulvarı’nda bulunan bir kafeyi devraldı. 5 senedir kafeyi iştenen iş kadını Ebrü Berköz Karaca, kendi kafesinin yanında bulunan mekan sahibinin mekanında uyuşturucu kullandırdığını belirterek savcılığa şikayette bulundu. Bu şikayetin üzerine kafenin sahibi ve arkadaşları Ebrü Berköz Karaca’nın kafesini basarak tehdit ettiler ve kafeye el koydular. Tehditlerle yılmayan Ebrü Berköz Karaca, durumu savcılığa bildirdi. Savcılık kafenin anahtarına el koyarak soruşturma başlattı. Kafe tekrar kullanıma açıldı. Ebrü Berköz Karaca bu kezde şikayetini geri çekmesi için tehdit edildi. İddiaya göre dün akşam saatlerinde Ebrü Berköz Karaca, arkadaşı ile birlikte Adnan Menderes Bulvarı’nda otomobili ile seyehat ediyordu. İçerisinde 3 kişinin olduğu bir araba önlerini kesti. Ebrü Berköz Karaca’yı aracından indiren şahıslar Karaca’nın üzerine yanıcı bir madde döktü. Ellerinde bulunan çakmak ile Ebrü Berköz Karaca’yı yakmakla tehdit ettiler ve olay yerinden uzaklaştılar.

Akıl Almaz Olay! Yüzüne Yanıcı Madde Döküp Tehdit Ettiler

ÇOK KÖTÜ BİR AN YAŞADIM

Olayın ardından şikayette bulunan Ebrü Berköz Karaca, hastanede yapılan işlemlerinin ardından gazetecilere dehşet anlarını anlattı. Karaca, “Hastanede çıkartamadılar yanıcı maddeyi. Sonra benzin istasyonundan 1 şişe benzin aldılar ve onunla çıkartmaya çalıştılar. 3 kez duş almama rağmen mazot kokuyorum. Yaşadığım şey çok kötü. Ben kendilerinden şikayetçi olmuştum ve savcılık soruşturmasındaydı. Yapı kayıt belgem benim adıma. 5 yıldır ben işletiyorum. Siz bize bakacaksınız, siz iş kadınısınız, buradan vazgeçin diyorlar. Ben de vazgeçmedim. Alnımın teriyle aldığım bir yer orası. Hala öldüreceğim diyorlar. Kendi mekanıma ben giremiyorum. Onlar göbeği değiştirerek kullanmaktalar Hastanede çıkartamadılar yanıcı maddeyi. Sonra benzin istasyonundan 1 şişe benzin aldılar ve onunla çıkartmaya çalıştılar. 3 kez duş almama rağmen mazot kokuyorum. Yaşadığım şey çok kötü. Ben kendilerinden şikayetçi olmuştum ve savcılık soruşturmasındaydı. Yapı kayıt belgem benim adıma. 5 yıldır ben işletiyorum. Siz bize bakacaksınız, siz iş kadınısınız, buradan vazgeçin diyorlar. Ben de vazgeçmedim. Alnımın teriyle aldığım bir yer orası. Hala öldüreceğim diyorlar. Kendi mekanıma ben giremiyorum. Onlar göbeği değiştirerek kullanmaktalar Çocuğumu düşündüm. Herhalde öleceğim dedim. Herhalde yanarak öleceğim dedim. Kadına şiddete karşı programlarda çıkan kadınlardan biri gibi olacağım diye düşündüm. Bana ‘Seni öldürsem yatarım ne kadar ki’ dedi. ‘Biz içeri girersek, etrafımızda beslediğimiz çakallarımız var, onlar sizi öldürür’ dedi. Ben bundan öncesinde savcılıktan koruma istedim ama yine verilmedi. İnşallah şimdi güvende olurum” dedi

Akıl Almaz Olay! Yüzüne Yanıcı Madde Döküp Tehdit Ettiler
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.