adplus-dvertising

Akıl Almaz Komşu Cinayeti

3 Eylül 2019, 13:17 tarihinde eklendi
Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde akıllara durgunluk veren bir cinayet işlendi. Eşi ve çocuklarıyla parkta oturan Ersin Öznişastacı, komşusunun ''Yüksek ses çıkarıyorsunuz.'' demesi ve sonrasında ateş etmesiyle hayatını kaybetti. Ersin Öznişastacı'nın eşi Aynur Öznişastacı'ya da mermi yağdıran zanlı göz altına alındı.
Takip et
Akıl Almaz Komşu Cinayeti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde akıl almaz bir cinayet işlendi. Parkta iki çocuğu ve eşiyle oturmakta olan Ersin Öznişastacı, yanlarına gelip yüksek sesle konuşuyorsunuz diyen komşusunun silahından çıkan mermilerle yaşamını yitirdi. Ersin Öznişastacı’ya ateş eden katil zanlısı Ahmet Çetinkaya, silahını Aysun Öznişastacı’yada doğrultarak mermi yağdırmaya devam etti. Gözü dönmüş saldırgan, bir ailenin babasız kalmasına neden oldu.

Akıl Almaz Komşu Cinayeti

DURDUK YERE GELDİ, ATEŞ ETTİ

Ersin Öznişastacı’nın eşi Aysun Öznişastacı hastanede kendine geldikten sonra ifade verdi. Öznişastacı ifadesinde, ”Biz çocuklarım ve eşimle parkta oturuyorduk, bir adam geldi. Önce eşime sonra bana ateş etti.” dedi.

POLİS GÖZALTINA ALDI

Olayın ardından başlatılan inceleme sonucunda saldırgan Ahmet Çetinkaya yakalanarak gözaltına alındı. Zanlının emniyetteki ifadesinin ardından savcılığa sevk edilmesi bekleniyor. Olayla alakalı olarak araştırmanın sürdüğü bilgisine ulaşıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.