adplus-dvertising

Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Ezgi Sultan Sert’i renklerine kattı

Voleybolcu Ezgi Sultan Sert, Voleybol 2. Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile sözleşme imzaladı. Ezgi Sultan Sert, “Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile sözleşme imzalamak kariyer yaşamım için mühim bir durak noktası oldu” şeklinde konuştu.
Takip et
Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Ezgi Sultan Sert’i renklerine kattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ezgi Sultan Sert, Voleybol 2. Lig takımlarından Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile sözleşme imzaladı. Akhisar Belediyespor ile sözleşme imzalamanın kariyeri için mühim bir durak noktası olduğunu vurgulayan Sert, “Voleybolun benim için mühim. Profesyonel çalışmalar yaptığımda mutlu oluyorum. Çünkü voleybolu seviyor, kariyerimi bu alanda sürdürmek istiyorum. Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile sözleşme imzalamak kariyer yaşamım için mühim bir durak noktası oldu” ifadelerini kullandı.

Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Ezgi Sultan Sert’i renklerine kattı

2001 senesinde dünyaya gelen ve genç yaşında voleybol turnuvalarında yer alarak ön plana çıkan Sert, “Açıkçası voleybol benim için bir tutku oldu. Küçük yaşlardan itibaren kendimi bu alanda geliştirmeye çalışıyorum. Orta oyuncu pozisyonundayım ve bu pozisyonda bulunduğum takımlarda çalışmalar içerisinde yer alıyorum. Kendimi devamlı geliştirerek daha iyi yerlere gelmek istiyorum” şeklinde konuştu.

“Profesyonel çalışmalar yapmak benim için mühim”
2020-2021 sezonunda Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde ve 2021-2022 sezonunda Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde yer verilen ve takımı ismine çalışmalarda bulunan Ezgi Sultan Sert, profesyonel çalışmalar yapmanın oldukça mühim olduğunun altını çizerek, “Türkiye Kadınlar Voleybol liglerinde yer almak benim için çok kıymetli. Her zaman yer aldığım takım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bu hem kendime hem de takımıma hem de kariyer yaşamıma saygımdan ileri geliyor. Umuyorum ki kariyer basamaklarını birer birer tırmanarak çok daha profesyonel bir seviyeye ulaşırım. Voleybol benim için bir tutku olduğu için bu alanda daha fazlasını yapabilmek ismine her zaman sıkı bir çalışma içerisinde olduğumu söyleyebilirim” diyerek konuştu.

Akhisar Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Ezgi Sultan Sert’i renklerine kattı

“Voleybol vazgeçemeyeceğim bir alan”
Voleybolda çok özel yetenekler bulunduğunu, bu yetenekleri rol model olarak takip ettiğini söyleyen Ezgi Sultan Sert, “Her ne kadar rol modellerim bulunsa da her zaman kendi çalışma sistemimi yaratmaya çalıştım. Çünkü bir insan, özgün çalışmalar yapabildiği sürece gerçekten ilerleme şansı elde ediyor. Kariyer yaşamımda benimsemiş olduğum bu düstur, kendimi çok daha çok geliştirmem için bir dayanak noktası oluyor. Umuyorum, bulunduğum pozisyonda en iyisini yapabilen bir sporcu olarak çalışmalarımı sürdürürüm. Bu, benim için oldukça mühim” açıklamasını yaptı.

Murat Horoz

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.