adplus-dvertising

Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça’ya 40 yıllık eşinden zina davası!

Cemiyet hayatında çok konuşulacak bir boşanma davası daha... Ünlü iş adamı Rıza Akça'ya 40 yıllık eşi Kudret Hanım, "Eşim otelde iki Rus kadınla beni aldattı" iddiasıyla zina davası açtı.
Takip et
Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça’ya 40 yıllık eşinden zina davası!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Akça’nın 40 yıllık eşi Kudret Akça’nın İzmir 15. Aile Mahkemesi’ne açtığı dava aslında çok yeni değil. 2017 yılından beri süren boşanma davasına yeni eklenen deliller duyanları şoke edecek cinsten…

Sevgilisi mesaj attı: “Uygun mu bu kız?”

Kudret Akça eşinin haysiyetsiz bir yaşam sürdüğünü belirterek açtığı davaya Hilton Oteli’ndeki kayıtları da sundu ve eşi Rıza Akça’nın konakladığı odada Anna Bukina ve Katsiary Chytaya isimli kadınlarla beraber kaldığını belgeledi.

Kudret Akça ayrıca eşi Rıza Akça’nın mesajlarını da dava dosyasına ekletti. Kayıtlarda Akça’ya “Uygun mu bu kız?” diye mesaj atan kadının aynı zamanda hem sevgilisi olduğu, hem de davalıya başka kadınlar ayarladığı, ayrıca Akça’ya “Canım aramışsın uçaktaydım, şimdi indim. Bizde bir problem yok, kaçta dersen gelicez” şeklinde mesajları da gönderdiği belirtildi. Ayrıca Akça’nın dava dosyasına başka kadınlarla cinsel içerikli mesajları da belgeleriyle sunuldu.

50 Milyon tazminat istiyor

Eşinin diğer yandan şirket adına ipotekli olan oturduğu evle ilgili de kendisine büyük mağduriyet yaşattığını öne süren Kudret Akça, 3 çocuğunun babası Rıza Akça’dan aylık 200 bin TL tedbir nafakası ile 50 milyon maddi tazminat talebinde bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.