Akbank Konut Kredisi Faizlerini Yüzde 0,99’a Çekti

Akbank, konut kredilerinde vade ve tutar sınırı olmaksızın faizleri aylık yüzde 0,99'a indirdiğini açıkladı.

Akbank, konut kredisinde faiz oranını bütün vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde yüzde 0,99’a indirdi.

Akbank’tan yapılan açıklamaya göre, Akbank bütün vade ve tutarlarda aylık yüzde 0,99’luk avantajlı faiz oranıyla, müşterilerin talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçenekleri de sunuyor.

Açıklamada görüşleri yer alan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını, müşterilerine en uygun koşullarla ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşıladığını söyledi.

“KONUT KREDİSİ FAİZ ORANIMIZI YÜZDE 0,99’A ÇEKTİK”

Oğuz, “Müşterilerimize kira öder gibi, kredi taksiti ödeyerek hayallerindeki eve sahip olma olanağı sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren vade ve tutar ayırmaksızın konut kredisi faiz oranımızı yüzde 0,99’a çektik.” ifadelerini kullandı.

Ülke ekonomisindeki ivmelenmenin devam etmesi için, Akbank’ın çalışmalarını kesintisiz sürdürdüğünü kaydeden Oğuz, “Ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan konut kredilerinde müşterilerimize en iyi şartları sunmanın sevincini yaşıyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya, müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı