AK Parti’nin Kalesine Giden İmamoğlu’na MHP Sürprizi!

Ekrem İmamoğlu, AK Parti’nin en yüksek oy aldığı ilçelerden biri olan Sultanbeyli’de miting yaptı. MHP’nin seçim çadırının önünde halka hitap eden İmamoğlu’nun ciddi bir kalabalık toplaması dikkat çekti.

İstanbul seçimine saatler kalmışken Ekrem İmamoğlu, AK Parti’nin kalesi konumundaki Sultanbeyli’de miting düzenledi. Meydanda hatırı sayılır bir kalabalık toplayan İmamoğlu, iddialı konuştu ve seçimi kazanacaklarından emin olduğunu dile getirdi. İmamoğlu’nun seçim otobüsünün park ettiği yer ise bir hayli ilginçti. Cumhur İttifakı’nda AK Parti’nin ortağı durumundaki MHP’nin Sultanbeyli’de açtığı seçim çadırının hemen önünde miting düzenleyen İmamoğlu’nu MHP’liler de büyük bir ilgi ile dinledi.

CHP REKOR KIRMIŞTI

İstanbul’un süre gelen sorunlarının çözümü için en doğru adresin kendisi olduğunu ifade eden İmamoğlu, Sultanbeyli’deki tapu sorununa da değinerek çözüm için CHP’yi işaret etti. CHP’nin yüzde 5’lerde kaldığı Sultanbeyli’de 31 Mart’ta yüzde 30 oy alan Ekrem İmamoğlu, vatandaşlara hitap ederken bu rakamın yükselmesi gerektiğini söyledi. İmamoğlu’nun aldığı 52 bine yakın oy, CHP’nin Sultanbeyli’de aldığı en yüksek oy olarak tarihe geçti. İmamoğlu önceki gün de, AK Parti’nin yine çok yüksek oy aldığı ilçelerden biri olan Sancaktepe’de miting düzenlemiş, bu mitinge de katılım bir hayli yüksek olmuştu. Bu geceye kadar seçim çalışmalarını sürdürecek olan İmamoğlu, yarınki seçimin sonuçlarını partinin seçim koordinasyon merkezinden takip edecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı