adplus-dvertising

AK Partili Yeneroğlu’ndan Mansur Yavaş’a Destek Geldi

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın sözlerini paylaşarak destek açıklaması yaptı.
Takip et
AK Partili Yeneroğlu’ndan Mansur Yavaş’a Destek Geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur’a Yavaş’a AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu’ndan destek açıklaması geldi.

MANSUR YAVAŞ’IN SÖZLERİNİ PAYLAŞTI

Mansur Yavaş’ın “Olur da belediyede benim vazifeye getirdiğim bir arkadaşım yanlışa düşer, zulmeder, harama meyleder, hakkı korumazsa, sizler de hakkın korunması yolunda karşıma çıkmazsanız 5 buçuk milyon hemşehrimize, bütün Türkiye’ye, hem bu dünyada hem de ahirette hesap vermek mecburiyetinde olursunuz. Bu yaştan sonra ne haram yemenin, ne haram yedirmenin riskine bile girecek değilim. O nedenle yapılan iyi ve kötü ne varsa tarihe miras kalacak” biçimindeki sözlerinin olduğu bir görseli paylaşan Yeneroğlu, “Kim olursa olsun, siyasi görüşüne/partisine bakılmadan bu erdemli duruşu takdir etmemiz gerek” sözlerini kullandı.

AK Partili Yeneroğlu’ndan Mansur Yavaş’a Destek Geldi

Yeneroğlu, şu paylaşımı yaptı:”Aslında malumun ilamı olarak bu sözler dikkatimizi dahi çekmemesi gerekirken, kim olursa olsun, siyasi görüşüne/partisine bakılmadan bu erdemli duruşu takdir etmemiz ve demokratik tepki kültürünün gereği olarak takipçisi olmamız gerek.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.