AK Partili Milletvekilleri Ölümden Döndü

AK Parti’nin iki Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan ile Murat Baybatur, bir toplantıya katılmak için gittikleri İzmir’de kaza yaptı. İki vekil de kazayı hafif yaralı atlattı.

TARİŞ organizasyonuna katılmak üzere Manisa’dan İzmir’e gedin iki AK Parti Milletvekili kaza geçirdi. Kazada Mehmet Ali Özkan ile Murat Baybatur hafif şekilde yaralandı.

Kaza, Bornova’da meydana geldi. Özcan’ın danışmanının şoförünün kullandığı araç, tali yoldan ana yola çıkan araçla çarpıştı. AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özcan’ın sol dirseğinde kırık oluştuğu, hastanedeki kısa tedavinin ardından ise taburcu olduğu açıklandı.

İL BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, “Bugün TARİŞ Üzüm Birliğinde 5 milletvekilimiz ve İl Başkanı olarak bizler toplantı yapmak üzere, malum sezon yaş üzüm bir kaç ay sonra kuru üzüm sezonu, onunla ilgili istişarelerde bulunmak üzere İzmir’e toplantıya gidiyorduk. Manisa çıkışında İzmir Çiçekliköy Mahalle kavşağında Milletvekilimiz Mehmet Ali Özkan’ın aracı kaza yaptı. Danışmanı Murat Bey aracı kullanıyordu. Hemen yanında Baybatur’un danışmanı vardı. Mehmet Ali Özkan ile Murat Baybatur aynı araçtaydı. Çok şükür ufak sıyrıklarla bir kaza atlattık. Allah nasip kısmet ederse iki danışman arkadaşımızda bir problem yok. Murat beyin de ayağında bir zedelenme var.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı