adplus-dvertising

AK Partili meclis üyesi mikrofonu açık unuttu! Salondakiler şok oldu…

Çorum Belediye Meclisi ocak ayı toplantısında enteresan bir olay yaşandı. Toplantıda yapılan oylama esnasında, AK Partili Meclis mensubu İsmail Bölükbaş mikrofonun açık olduğunu unutarak yanındaki isme “Kimse iş yapmayı istemiyor ki. Neyin ne olacağı bilinmiyor ki. Ben devletten iş almam mesela. Özel şahıstan bile iş alınmaz.” şeklinde konuştu. Bölükbaş’ın sözlerini salondakiler duydu.
Takip et
AK Partili meclis üyesi mikrofonu açık unuttu! Salondakiler şok oldu…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çorum Belediye Meclisi’nda üyelerin de katılımıyla ocak ayı toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya ise yapılan oylama esnasında AK Partili meclis mensubu İsmail Bölükbaş’ın sözleri damga vurdu.

“BEN DEVLETTEN İŞ ALMAM”

Mikrofonun açık olduğunu unutan Bölükbaşı, yanında oturan belediye meclisi mensubu Muhammed Murat Kılıçlı ile sohbet etti. Bölükbaşı, o anlarda Kılıçlı’ya “Şuanda şu şekilde bir şey var. Kimse iş yapmayı bir şey yapmayı istemiyor ki… Sen bu işin içindesin. Neyin ne olacağı bilinmiyor ki. Şuanda sen müteahhit olsan… Ben devletten iş almam mesela. Özel şahıstan bile iş alınmaz.” şeklinde konuştu.

GÜNDEM OLUŞTURDU

Vaziyetin farkında olmayan Bölükbaşı’nın bu sözlerini salondaki herkes duydu. Olayın yayılması ile beraber meydana gelen enteresan vaziyet sosyal medyada da gündem oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.