adplus-dvertising

AK Partili Mahir Ünal: Bugün itibarıyla Grup Başkanvekilliği görevimden affımı talep ettim

Son dakika haberine göre, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinden affını talep ettiğini belirtti. Mahir Ünal görevinden neden affını talep etti? Mahir Ünal Grup Başkanvekilliği görevinden affını neden talep etti? İşte son dakika haberinin detayları…
Takip et
AK Partili Mahir Ünal: Bugün itibarıyla Grup Başkanvekilliği görevimden affımı talep ettim
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dakika haberi… AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, görevinden affını talep ettiğini duyurdu.

Ünal paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bugün itibarıyla Grup Başkanvekilliği görevimden affımı talep ettim. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a bugüne kadar şahsıma duyduğu güven ve verdiği sorumluluklar için müteşekkirim. Kamuoyunun bilgisine saygılarımla sunarım.”

AK Partili Mahir Ünal: Bugün itibarıyla Grup Başkanvekilliği görevimden affımı talep ettim

MAHİR ÜNAL GÖREVDEN NEDEN AFFINI TALEP ETTİ?

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş Uluslararası 8. Kitap ve Kültür Fuarı’nda yaptığı konuşmada “Tarihteki en sert kültürel devrim Türkiye’de yaşanmıştır. Mesela Fransız devrimi her şeyi yıkmıştır ama lügate dokunmamıştır. Yine en sert devrimlerden bir tanesi Mao’nun Çin kültür devrimidir. Lügate dokunmamıştır. Ama maalesef bir kültür devrimi olarak Cumhuriyet ; bizim lügatimizi, alfabemizi, dilimizi hasılı bütün düşünme setlerimizi yok etmiştir” demişti.

Katıldığı bir kitap fuarında “Cumhuriyet; bizim lügatimizi, alfabemizi, dilimizi hasılı bütün düşünme setlerimizi yok etmiştir” sözleriyle tepkilerin odağına oturan AK Partili Mahir Ünal, Grup Başkanvekilliği görevinden affını talep etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.