AK Partili Başkanla İsmail Saymaz Birbirine Girdi: Şerefsizsin

Gazeteci İsmail Saymaz, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın yeğinini özel kalem müdürü olarak atadığını iddia etti. Bu iddialara sert çıkan Sayan "Saygısız herif. İspatlamazsan şerefsizsin" ifadesiyle Saymaz'a yüklendi.

Son günlerde, belediye başkanlarının akrabalarını işe aldıkları iddiaları Türkiye gündemine otururken bir iddiada gazeteci İsmail Saymaz’dan geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Saymaz, AK Partili Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın yeğeni İbrahim Sayan’ı, özel kalem müdürü olarak belediyede işe aldığını iddia etti.


SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bunun üzerine twitter’dan sert bir dille açıklama yapan Savcı Sayan, Saymaz için “Saygısız herif. ispatlamazsan şerefsizsin” ifadelerini kullanarak yeğeninin kendi döneminden önce işe alındığını belirtti. Bunun üzerine bir paylaşım daha yapan Saymaz, belediyeyi arayarak özel kalem müdürünü istediğini ve kendisini İbrahim Sayan’a bağladıklarını söyledi. İkilinin bu atışması sosyal medyada gündem olurken binlerce yorum aldı.

Sayan’ın iddiaları sert bir dille reddetmesine karşın İsmail Saymaz iddiasında ısrarcı davrandı ve İbrahim Sayan’ın Belediye’ye akrabası olan Savcı Sayan tarafından alındığını dile getirdi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı