adplus-dvertising

AK Parti’den son dakika asgari ücretle ilgili zam açıklaması!

Asgari ücrete zam yapılıp yapılmayacağı merak konusu olurken AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal’dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Akkal, ücretlerde iyileşmelerin olacağını söyleyerek “Bu fiyat artışları ve dünyanın maruz kaldığı bu enflasyon oranları göz önünde bulundurularak en kısa sürede tekrar iyileştirmeler yapılacaktır” şeklinde konuştu.
Takip et
AK Parti’den son dakika asgari ücretle ilgili zam açıklaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Asgari ücrete zam yapılıp yapılmayacağı gündemdeki yerini korurken dikkat çeken bir açıklama geldi. Manisa’da dün AK Parti teşkilatının düzenlediği iftar programına katılan AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, “Bilindiği gibi asgari ücretle ücretli kesime yapılan iyileştirmeler son derece hızlı bir biçimde yaşama geçirildi. İnşallah bundan sonraki dönemde de bu fiyat artışları ve dünyanın maruz kaldığı bu enflasyon oranları göz önünde bulundurularak en kısa sürede tekrar iyileştirmeler yapılacaktır” şeklinde konuştu.

AK Parti’den son dakika asgari ücretle ilgili zam açıklaması!

“YAŞAM KOŞULLARINDA BİR PAHALILIK SÖZ KONUSU”

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde dün AK Parti teşkilatı tarafından iftar programı düzenlendi. İftarların açılması sonrası programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Alaşehir İlçe Başkanı Yaşar Demirel, “AK Parti Alaşehir İlçe Başkanlığı olarak gönül sofraları toplu iftar programımızı Alaşehirli hemşerilerimizin geniş katılımlarıyla gerçekleştirmenin sevinci içerisindeyiz. Ramazan’ın bereketini değerli hemşerilerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

“EN KISA SÜREDE…”

Mevcut yaşam koşullarında pahalılığı gördüklerini ve bu vaziyetle alakalı çalışmalar yürüttüklerini belirten AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, “Bugün kendimiz de yaşıyoruz, basında da görüyoruz, muhalefet de dile getiriyor, mevcut yaşam koşullarında bir pahalılık söz konusu. Bunun biz de farkındayız. Bu pandeminin vermiş olduğu ve bütün dünyada meydana gelen ekonomik sıkıntı ve hemen akabinde de maalesef Rusya ile Ukrayna arasında meydana gelen bu savaş özellikle enerji fiyatlarında ve bütün dünyada gıda fiyatlarında bir yükselişe sebep oldu. Bununla alakalı hükümetimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde elinden gelen bütün olanakları şu ana kadar sarf etti ve sarf etmeye devam ediyor. Bilindiği gibi asgari ücretle ücretli kesime yapılan iyileştirmeler son derece hızlı bir biçimde yaşama geçirildi. İnşallah bundan sonraki dönemde de bu fiyat artışları ve dünyanın maruz kaldığı bu enflasyon oranları göz önünde bulundurularak en kısa sürede tekrar iyileştirmeler yapılacaktır” şeklinde konuştu.

AK Parti’den son dakika asgari ücretle ilgili zam açıklaması!

“BU PROBLEMI ÇÖZECEK OLAN YİNE AK PARTİ KADROLARIDIR”

Akkal sözlerine şu şekilde devam etti:

“Biz kesinlikle ve kesinlikle şu anki yaşam pahalılığını inkar etmiyoruz. Bizim söylemek istediğimiz şu, biz yapılanın farkındayız ama 20 yıldır olduğu gibi bugün de gene bu problemi çözecek olan gene AK Parti kadrolarıdır. Gene Recep Tayyip Erdoğan’dır diyoruz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve kıymetli ortağı Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli ile beraber el ele, omuz omuza, yürek yüreğe vererek tamamını atlattıysak, Allah’ın izniyle bu zor günleri de hep beraber atlatacağız, yeter ki biz bir arada olalım. Bugün dünyanın neresinde bir mazlum devlet varsa tamamının umudu Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu yıl hakkınız olanı alacaksınız, bunun sözünü ben hem şahsım ismine, hem partim ismine veriyorum. İnşallah bütün Manisa hem kuru üzümde, hem de yaş üzümde istenen fiyatları alarak, inşallah son dönemlerde kazanmadığı kadar güzel paraları yaşayacak ve hep beraber yaşayacağız.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.