adplus-dvertising

AK Parti’den seçim sinyali, Erdoğan Kızılcahamam’da toplantı yapacak!

AK Parti, Covid-19 salgının sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında 3,4, 5 Haziran’da Kızılcahamam’da istişare ve değerlendirme toplantısı düzenleyecek.
Takip et
AK Parti’den seçim sinyali, Erdoğan Kızılcahamam’da toplantı yapacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2023 seçimi için hummalı çalışmalar yürüten AK Parti, koronavirüs sebebiyle en son 2019’da yaptığı istişare değerlendirme toplantısını 3 senenin sonrasında geniş katılımla gerçekleştirecek. Toplantıda 2023 seçimlerinden ekonomiye, dış politikadan sığınmacılara kadar Türkiye’nin gündemindeki mühim başlıklar değerlendirilecek.

AK Parti’den seçim sinyali, Erdoğan Kızılcahamam’da toplantı yapacak!

AK Parti’nin 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 4-6 Ekim 2019’da “Birlik, dirlik ve kardeşlik için tekrardan yollara düşme vakti” temasıyla yapılmıştı. Kovid-19 salgınının sonrasında yapılacak 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda, AK Parti’nin 2023 seçimlerine yönelik hazırlıkları masaya yatırılacak, genel merkez ve teşkilatların çalışmaları değerlendirilecek.

Kızılcahamam’da 3 gün sürecek toplantıya Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu, Kurucular Kurulu mensupları ile milletvekilleri, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları MKYK mensupları, birim başkan yardımcıları, bakan ve bakan yardımcıları katılacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.