AK Parti’den İlk Davutoğlu Açıklaması

AK Parti’den ihraç edilen Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı açıklamanın ardından AK Parti kanadından ilk açıklama geldi. AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, “Vatandaşın, milletin çizdiği yolun haricinde yola sapanlar her yerden istifa edebilirler” ifadelerini kullandı.

AK Parti’den ihraç edilen Ahmet Davutoğlu, bugün yaptığı açıklamada ekibiyle birlikte istifa ettiğini açıkladı. Bu açıklamanın ardından merak edilen konu ise AK Parti kanadından gelecek açıklamaydı.

Konuyla alakalı olarak AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, “Vatandaşın, milletin çizdiği yolun haricinde yola sapanlar her yerden istifa edebilirler” ifadelerini kullandı. Partisinin güçlü olduğunu ve ayrılmak isteyenlerin siyaset sahnesinde milletin çizdiği sahneden uzaklaşmaları halinde silinip gideceklerini kaydetti.

AK PARTİ ZARAR GÖRMEZ

AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, kendisine sorulan ”İstifalar devam edecek mi?” sorusuna “Çok geniş bir şey olmaz, çok dar bir çerçevede kalır” cevabını verdi. Özel, Ahmet Davutoğlu’nun partiden kovulduktan sonra istifa ettiğini söyledi.

Eski AK Parti Milletvekilleri İbrahim Turhan ve Feramuz Üstün de daha önce istifalarını açıklamışlardı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı