adplus-dvertising

AK Parti’de Kabine Kısa Süre Sonra Değişecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabine değişikliğine gideceğine yönelik iddialar giderek güçlenirken, Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi köşe yazısında AK Parti’den bir yöneticinin kendisine “2-3 aya kabine değişecek” dediğini belirtti.
Takip et
AK Parti’de Kabine Kısa Süre Sonra Değişecek
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

AK Parti’ye yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, ‘Kabine değişikliği ne zaman?’ başlıklı köşe yazısında, kabinenin 2-3 ay içerisinde değişeceğini iddia etti. Selvi, AK Parti kulislerinin kabine değişikliği ile sallandığını söyledi.

Selvi, Erdoğan’ın il başkanları toplantısındaki konuşmasının ardından AK Parti kulislerinde kabine değişikliğinin gündeme oturduğunu söyledi. Selvi, ismini vermediği bir yöneticinin de kendisine, “Kabine değişikliği 2-3 ay sonra” dediğini söyledi.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi’nin yazısının konuyla ilgili kısmı şöyle:

“Kabine değişikliği sorulduğunda Erdoğan, ‘Böyle bir şey yapılması gerekiyorsa biz yaparız, siparişle bu işler olmaz’ demişti. Erdoğan, kabine değişikliğiyle ilgili haberlerin mürekkebi kurumadan bakanlarını değiştiren bir lider değil. Hatta yazılıp konuştuğu zaman değiştirecekse de değiştirmiyor. Zamanlamasını ve çerçevesini kendisinin belirlediği zamanlarda yapıyor. Bu kez de öyle olacak gibi. Perşembe gecesi yaşadığımız hareketliliği paylaştığım bir parti yöneticisi, ‘Bu işleri bilen birisinin bana söylediğine göre kabine değişikliği 2-3 ay sonra’ dedi.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.