AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten seçim sonrası önemli açıklamalar

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik hezimet ile sonuçlanan seçimler sonrası apar topar hazırlanan Kızılcahamam kampı sırasında yeni açıklamalarda bulundu. Açıklamaları genelde ülke gündemine yönelikti.


AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten seçim sonrası önemli açıklamalar

Ömer Çeliğin üzerinde durduğu konular genel anlamda yeniden düzenleme ve restorasyon çalışmalarına ihtiyaç duyan belirli şehirlerin bizzat Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı tarafından belirlenmesi, projeler ile desteklenmesi üzerinde açıklamaları içeriyor. Bu açıklamaların bir çoğunun ise şehirlere yatırımlar yapılarak bir daha ki seçimlerde ön plana çıkmak olduğu düşünülüyor. Ayrıca konuşmasının satır aralarında özellikle CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun saldırıya uğramış olmasından dolayı büyük bir üzüntü duyduklarını ve siyasetçilere karşı bu şekilde davranılmasının hiç hoş olmadığını ve şiddete karşı AK Parti olarak karşı olduklarının üzerinde durdu ve altını çizdi.

BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BİZZAT GÖRÜŞECEK

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik bizzat tüm belediyelerin başkanlarının numaralarını istediğini gerekli görülen tüm konular hakkında ayrı ayrı ve tek tek özenle gerekli görülen konularda konuşacağını dillendirdi. Atılan bu adımın seçimler sonrasında halk tarafından uygun görülmeyen konuların temel olarak neler olduğu konusunda da önemli verilerin elde edileceği aşikar. Bu şekilde atılan adım ile hem belediyelerin halkın yaşam standartlarını geliştirme açısından daha ilgili hem de daha sorumluluk bilincinde hareket edecekleri düşünülüyor.

SRİ LANKA TERÖR SALDIRISINA DEĞİNDİ

Fransa’nın Sri Lanka’da meydana gelen terör saldırını sadece Müslümanlık ile bağdaşlaştırılması sonrasında Ömer Çelik bu olay sonrasında özellikle de Sri Lanka’da yaşayan Müslümanlar üzerinde aşırı derecede bir baskı oluşturulmaya çalışıldığını ve Müslümanlara uygulanan baskının bizzat Fransa gibi ülkeler tarafından da destek gördüğü üzerinde durdu.

Yazar: Yavuz Sabri

Yavuz Sabri
Yavuz Sabri 1986 yılında Kırşehir'de dünyaya geldi. Eğitimini İstanbul'da Şehir Üniversitesi'nde tamamlayan Sabri, uzun yıllardır basın sektöründe görev almaktadır. Görsel medya üzerine uzmanlaşan Sabri, yazmış olduğu başarılı köşe yazılarıyla ilgileri üzerine toplamayı başarmıştır.

İlginizi Çekebilir

AK Parti köprü cezalarının affı teklifini TBMM’ye sundu

AK Parti köprü cezalarının affı teklifini TBMM’ye sundu

Ak Parti, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kullandığı için ceza yiyen ticari araçların cezalarının affını içeren teklifi TBMM'ye sundu. Kamu personeli ataması, hurda araç teşviki ve 18 adet daha madde içeren teklif paketi TBMM'nin onayına sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.