AK Parti MYK toplantısının gündeminde sel ve yangın felaketleri var!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin MKYK Toplantısı’na başkanlık edecek. Toplantıda son dönemlerde meydana gelen yangın ve sel felaketleri masada olacak.
Takip et
AK Parti MYK toplantısının gündeminde sel ve yangın felaketleri var!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’nu (MKYK) toplayacak. Toplantının ana gündem maddesi Karadeniz’de yaşanan sel felaketi ve Türkiye’nin kıyılarında meydana gelen orman yangınları olacak.

Bölgede olan MKYK mensupları çalışmalar hakkında bilgi verecek. Türkiye’nin kıyılarında günler süren orman yangınlarında bakanlıklar, kamu kurumlarının yanı sıra AK Parti milletvekilleri ve parti kurmayları da vatandaşların yardımına koştu. Yapılan çalışmalar, felaket bölgelerindeki izlenimleri, yapılması gerekenler bizzat birinci ağızdan parti kurmayları tarafından toplantıda anlatılacak.

Erdoğan, yarın da Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına başkanlık edecek. Erdoğan’ın sel ve yangın mağduru vatandaşlara yardımların zamanında ulaştırılması konusunda talimat vermesi bekleniyor. Her iki toplantının da mühim maddelerinden biri de pandemi ile mücadele olacak. Sabah’ın haberine göre 6 Eylül’de okulların açılmasıyla beraber meydana gelecek yoğunlukta teşkilatlardan vatandaşlara destek vermeleri özellikle aşılanmanın önemine dikkat çekmeleri istenecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.