AK Parti Milletvekili İsmail Bilen de Kovid-19’a yakalandı

Danıştay’ın müze statüsünde camiye dönüştürülmesine karar verdiği Ayasofya Camii’nin açılışına katılan AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen’in Kovid-19 test sonucu pozitif çıktı.

AK Parti’de Kovid-19’a yakalanan milletvekili sayısı artıyor. En son AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal Kovid-19’a yakalandığını açıklanmıştı. Dal’ın ardından AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen de Kovid-19’a yakalandığını açıkladı.

“DURUMUM ŞU ANDA ÇOK İYİ”

Sözcü’de yer alan habere göre; Ankara’da tedavi altına alınan İsmail Bilen yaptığı açıklamada “Maalesef koronavirüs salgınına yakalandığım doğru. Durumum şu anda çok iyi. Karantinadayım, Ankara’da hastanedeyim. İyi seyrediyor, herhangi bir olumsuz durum söz konusu değil. Yaklaşık 3-4 gündür, yani pazartesiden bu yana şikayetleri hissediyordum. Daha da iyiye gidecek” dedi.

Bilen, 24 Temmuz’da Ayasofya’nın içinden ve çevresinden diğer AK Partililer ve katılımcılarla fotoğraflar paylaştı ve “Minarelerinden yeniden ezan ve salaların yükseldiği, kubbelerinde yeniden tekbir ve salavatların yankılandığı, bu tarihi güne tanıklık ediyoruz. Elhamdülillah…” diye yazdı.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı