AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız İstifa Etti

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir görüşmesinden sonra istifa etti.
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız İstifa Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, istifa etti. Çanakkale AK Parti İl Başkanlığı vazifesini 2 Nisan 2018 tarihinden beri yapan Gültekin Yıldız, Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile gerçekleştirdiği görüşmenin sonrasında, istifa kararı verdiğini açıkladı. Yıldız, mesele ile alakalı yazılı açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“KENDİ İSTEĞİMLE İSTİFA ETTİM”

Yaklaşık 8 sene önce merkez ilçe yönetim kurulu mensubu olarak başlayan, Merkez İlçe Başkanı ve Çanakkale İl Başkanı olarak aralıksız süren siyasi vazifem, dün akşam Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir ile 7. Olağan Kongre kapsamında gerçekleştirdiğimiz görüşme sonucunda, kendisine il başkanlığı vazifemden istifamı vermem ile son bulmuştur. İnşallah siyaseten verilen bu es hem kendim hem de partimiz için hayırlara vesile olur. 7. Olağan Kongre’nin partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, resmi vazifem olsun olmasın partimin bir üyesi olarak en iyi bildiğim şeyi yapacağımın, yani samimiyetle ve heyecanla Çanakkale’mize hizmet vermeyi sürdüreceğimin bilinmesini istiyorum.

  • ak parti
  • çanakkale
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.