adplus-dvertising

Ak Parti anketlerine göre partinin oy oranında artış var!

AK Parti Genel Merkezi tarafından yaptırılan son anket neticeleri, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen tarafından paylaşıldı. Şen, partilerinin oy oranının yüzde 40’a yaklaştığını söyledi. Şen, analizlerine göre alacakları oy oranının ise 45 ve 46 bandında olduğunu söyledi.
Takip et
Ak Parti anketlerine göre partinin oy oranında artış var!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ak Parti Genel Merkezi tarafından ara ara anket yaptırılıyor. Partinin son yaptırdığı anketten çıkan neticeleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, A Haber canlı yayınında paylaştı. Şen bir önceki açıklamasında AK Parti’nin oy oranını yüzde 36 olarak duyurmuştu.

“OYLAR 40’I GEÇECEKTİR”

Sözlerine, “Biraz düşüş yaşadık” ifadeleriyle başlayan Şen, “Şuanda yüzde 40’a doğru yaklaşıyoruz. 40’ı geçecek ondan eminim. Bizim analizlerimiz yüzde 45’i hatta yüzde 46’yı gösteriyor. Tabii bizim hükümet olarak gerekenleri yapmamız gerekir. Bunların başında enflasyonu dizginlemek geliyor” şeklinde konuştu.

“GELİŞMELERİN ÜLKE EKONOMİLERİNE YANSIMAMASI İMKANSIZ”

AK Partili Şen, sözlerini şöyle sürdürdü: “Vatandaşımız bunların nedenini biliyor. Koronavirüs ekonomileri vurdu. Bu bizi de etkiledi. Biz her şeyi enerjiyle yapıyoruz. Kömürün, doğal gazın fiyatı yükseldi. Bunlar 2 kattan 10 kata kadar artış gösterdi. Bunların dünya ekonomisine haliyle ülkeler ekonomisine yansımaması olanaksız.

“ENFLASYONU DÜŞÜRME SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ”

Vatandaşımız bunun nedenini biliyor. Biz kendi ödevimizi yaparsak seçmen bize destek veriyor. Ve biz bu gelişmeleri seçimden önce halledeceğiz diyoruz. Verdiğimiz sözlerden biri de enflasyon düşecek. Biz verdiğimiz sözleri tutarız.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.