Ajda Pekkan’dan Bengü’ye Evlilik Cevabı: Kader Diye Bir Şey Var

Bengü'nün, "Popstar evli olmalı." diyerek Ajda Pekkan'ı örnek göstermesine, Ajda Pekkan'dan cevap geldi. Pekkan, "Kader diye bir şey var." dedi.

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet Pazar için röportaj veren Bengü, “Popstar evli olmalı.” diyerek Ajda Pekkan’ı örnek gösterdi ve “Bir popstarın evlenip çocuk yapması, tamamlanması demek. Bu büyük bir lüks. Tek başınalık ve yalnızlık zor. Mesela bazen Ajda Hanımı düşünüyorum. O kadar çok şeyden fedakârlık etmiş ki. Tamamen ‘Ajda Pekkan’ için çalışmış.” ifadelerine yer verdi.


“BEN BÖYLE MUTLUYUM ÇOK ŞÜKÜR”

Usta sanatçı Ajda Pekkan ise Bengü’nün bu sözlereine cevap vererek, kadere değindi ve kendisinin de çocuk yapmak istediğini fakat olmadığını belirtti. Aile olarak dağınık büyümelerinin de etkili olduğunu söyleyen başarılı sanatçı, “Ben de evlilik geçirdim, boşandım. Eşimin çocuğu olmuyordu. Ama olsaydı, o çocuk mutsuz olurdu. Çocuğun tahtını yapıyorsun ama bahtını yapamıyorsun, önemli olan bahtını da yapmak. Ayrıca evli olmayan popstarlar var. Burada kriter ben olmamalıyım, sadece bana bakılmamalı. Bir kısım, yalnız kalmayı tercih eder. Ben böyle mutluyum çok şükür. Başkalarının düşüncelerine itibar etmiyorum. Bengü’ye de ailesiyle ömür boyu mutluluklar diliyorum.” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı