adplus-dvertising

Ajda Pekkan yılbaşı gecesi için kaç para alacak belli oldu

Yılbaşı gecesi sahne alacak olan Ajda Bekan'ı ön masada dinlemek isteyenler 10 bin TL ödeyecek. Pekan ise o gece 600 bin TL para kazanacak.
Takip et
Ajda Pekkan yılbaşı gecesi için kaç para alacak belli oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni senenin yaklaşmasıyla ünlülerin sahne programları ve ayrıntıları belli olmaya başladı. Süperstar Ajda Pekkan da İstanbul’da, Günay Restaurant’ta sahne alacak. Yılbaşı galası için 600 bin TL’ye el sıkışan Pekkan’ı en önden dinlemenin bedeli ise 10 bin TL olacak. Fakat VIP müşterilerin ve büyük masaların tarifesi daha yüksek olacak.

Ajda Pekkan yılbaşı gecesi için kaç para alacak belli oldu

FİYATINI ‘Bİ’ TIK’ YÜKSELTTİ

Ekim ayında, son stüdyo çalışması olduğunu ilan ettiği ‘Ajda’ albümünü çıkartan Süperstar, ‘Bi’ Tık’ adlı şarkısının iddialı klibiyle isminden söz ettirmişti. Yeni albümüyle beraber sahne fiyatını da ‘bir tık’ artıran sanatçı, yılbaşı gala yemeği tarifesiyle de rakiplerine fark atmayı başardı.

DÖRT GÜNLÜK TATİL DAHA UCUZ

Ajda Pekkan’a en çok yaklaşan adlar ise meşhur sanatçılar Özcan Deniz ve Ebru Gündeş oldu. Her iki sanatçı da yılbaşında Kıbrıs’ta sahneye çıkarak yeni senesi, dört günlük tatille birleştirmek isteyen sevenleriyle karşılayacak. Ebru Gündeş’i dinlemenin bedeli, dört günlük tatil programıyla beraber kişi başı 9 bin 899 TL. Özcan Deniz’i dinlemek isteyenler ise dört günlük konaklamalı programda kişi başı 10 bin TL ödeme yapacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.