Ajda Pekkan Sahnede Büyülemeye Devam Ediyor

Ajda Pekkan, dün akşam sahne aldığı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda müzikseverlerle buluştu. Dinleyenlerine muazzam bir gece yaşatan Pekkan; Orhan Gencebay, Yıldız Tilbe ve Şehrazat'tan da şarkılar seslendirdi.

Ajda Pekkan, sahne aldığı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda dün akşam enerjisiyle dinleyicilerini mesh etti. Konserin ilk bölümünde Züleyha Kuru imzalı bir kostüm giyen Pekkan, konserinin ikinci bölümünde ise Nur Yerlitaş imzalı bir kostüm giydi.

EN POPÜLER ŞARKILARINI SESLENDİRDİ

Ajda Pekkan, konser boyunca dillere pelesenk olmuş şarkılarını seslendirdi. ”Yakar Geçerim, Canı Sağ Olsun ve Sen İste” gibi geçmişten bugüne popülerliğini koruya birçok şarkıyı seslendiren sanatçı; Orhan Gencebay’dan ”Bir teselli ver”, Yıldız Tilbe’den ”Haberin olsun” adlı şarkıları seslendirdi. Şehrazat’ın ”Aşklayalım” şarkısını okuduktan sonra, ikinci kez okumak istediğini söyleyen Pekka, Şehrazat’a bu eseri yaptığı için teşekkür etti.

Konseri izlemeye Bergüzar Korel-Halit Ergeç, Hülya Koçyiğit, Şehrazat, Nur Yerlitaş, Behzat Gerçeker, Saba Tümer ve Pervin Ersoy gibi ünlü isimler de geldi. Konser 3 saat sürdükten sonra bitti. Dinleyenler konserden ziyadesiyle hoşnut kaldı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı