adplus-dvertising

Ajda Pekkan kendisine ihanet eden küçük sevgilisini affetti

Geçtiğimiz sene şubat ayında dokuz senelik aşkı Bülent Çavuşoğlu’nun (53) ihanetine uğrayan Süperstar Ajda Pekkan (75), sevgilisine bir şans daha verdi. İddiaya göre Pekkan’ı kaybettiği için pişman olan Çavuşoğlu, ilk adımı attı.
Takip et
Ajda Pekkan kendisine ihanet eden küçük sevgilisini affetti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçen sene reklam yüzü olduğu marka ile anlaşmasını yenilemesiyle isminden söz ettiren meşhur şarkıcı Ajda Pekkan, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu’nunneti ile sarsılmıştı.

İddiaya göre 53 yaşındaki iş insanı, uğruna evliliğini bitirdiği Süperstar’ı çok yakınındaki bir sarışın güzelle aldattı. İhanetle sarsılan Ajda Pekkan, tıpkı şarkısında olduğu gibi sevgilisine “Kapı açık, arkanı dön ve çık” resti çekti.

Takvim’in haberine göre; Ajda Pekkan cephesinden yeni bir haber geldi. İddiaya göre Süperstar’ı kaybettiği için pişman olan Bülent Çavuşoğlu, geçtiğimiz ay Ajda Pekkan’ın gönlünü almak için ilk adımı attı.

Arka arkaya yaptığı jestler ve ortak dostları sayesinde biraz olsun Süperstar’ı yumuşatmayı başaran iş insanı, bir müddet önce de meşhur sanatçıyla Bodrum’da buluştu.

İş insanının aynı hatayı bir daha yapmayacağına inanan Ajda Pekkan, ilişkiye yeni bir şans verdi.

Süperstar ile Bülent Çavuşoğlu’nun aşkı, iş insanının Tuğçe Eyilik ile evli olduğu dönemde başladı.

Ajda Pekkan kendisine ihanet eden küçük sevgilisini affetti

Bu sebeple ilişkilerini gizli saklı yaşamaya başlayan çift, tam dokuz sene boyunca da objektiflerden kaçmayı başardı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.