Ailesini Rehin Aldı, Vuruldu: Polise Teşekkür Etti

Samsun’un İlkadım İlçesinde geçtiğimiz hafta yaşanan rehin alma olayında polis tarafından bacağından vurulan baba, Şahin Ö., polise teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta kendisinden ayrılan eşini ve iki çocuğunu rehin alan Şahin Ö., polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirilmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede tedavi altına alınan saldırgan Şahin Ö., tedavisinin ardından savcılığa sevk edilmek üzere polis ekipleriyle adliyeye getirildi. Polis aracından inerken görüntülenen saldırgan Şahin Ö., ”Polis beni iyi ki vurmuş, teşekkür ediyorum.” dedi.

POLİS BENİ VURMASAYDI KAFAMA SIKACAKTIM

7 yaşındaki oğlunun başına silah dayayarak rehin alan ve eve giren Şahin Ö., eski eşi Özgecan Y.’yi ve iki çocuğunu öldürmekle tehdit etmiş, bu sırada eve baskın düzenleyen polisler tarafından bacağından vurulmuştu. ”Polis beni vurmasaydı kafama sıkacaktım.” diyen Şahin Ö., polislere teşekkür ederekn ”Hayatımı kurtardınız.” dedi. Polis ekiplerinin adliyeye getirdiği ve koltuklu değnekle yürüyen saldırgan daha sonra adliyeye sevk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı