adplus-dvertising

Aileler Yarışıyor programının yeni sunucusu Asuman Krause oldu!

Televizyon ekranlarının sevilen adları arasında yer verilen Asuman Krause, uzun bir aranın sonrasında tekrardan ekranlara dönüyor. Tecrübeli sunucu, 360 TV’de yayınlanan ve daha önce meşhur oyuncu Ufuk Özkan’ın sunduğu Aileler Yarışıyor programını sunacak.
Takip et
Aileler Yarışıyor programının yeni sunucusu Asuman Krause oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Televizyon camiasının sevilen adlarından biri olan ve senelerce Fear Factor ile Whipeout gibi başarılı programların sunuculuğunu yapan Asuman Krause, uzun aranın sonrasında tekrardan ekranlara dönme kararı aldı. Krause, daha önce meşhur oyuncu Ufuk Özkan’ın sunduğu Aileler Yarışıyor programının sunuculuğunu yapacak.

HAZİRAN AYINDA YAYINLANACAK

360 TV ekranlarında yayınlanan ‘Aileler Yarışıyor’ programı, haziran ayı içerisinde ekranlara gelecek. Asuman Krause’nin sunacağı yarışma, hafta içi her akşam yayınlanacak.

ASUMAN KRAUSE KİMDİR?

1 Mart 1976’da Almanya’nın Berlin şehrinde doğan Asuman Krause’nin annesi Adapazarlı Çerkes, babası ise Alman kökenlidir. Anne ve babası Asuman Krause küçükken boşandı.

1998 senesinde katıldığı yarışmada Türkiye ikinci güzeli seçilmiştir. Bu yarışmadan sonra mankenliğe başladı. Krause 2002 senesinde, İsviçre saat firması Maurice Lacroix’in, “Masterpiece” serisi için çıkardığı “Zaman ve Zamansızlık” temalı takviminde yer aldı. Yüksek ücretle meşhur ressamların “nü” tablolarındaki figürler gibi poz verdi.

OYUNCULUK DA YAPTI

2005 senesinde “Yaz Sabahı” adlı şovun sunuculuğunu yaptı. Aynı sene “Sen Ne Dilersen” isimli filmde oyunculuğa adım attı. “Sonradan Görme” (2005) dizisinde Metin Şentürk ile başrolü paylaştı. Gene aynı sene “Aynı Çatı Altında” (2005) isimli yapımda rol aldı. “No Şavaş Yes Manken” tiyatro oyununun sonrasında, Kandemir Konduk’un “İyi Aile Çocuğu” tiyatrosunda başrol alarak oyunculuğunu pekiştirdi.

2006 SENESINDE ŞARKICILIĞA ATILDI

Asuman Krause, 2006 senesinde mankenliği bırakarak şarkıcılığa başladı. Çekimleri Arjantin’de yapılan “Fear Factor” yarışmasını sundu. Show TV’de yayınlanan Whipeout yarışmasını sunuculuğunu yaptı. 2013 senesinde “Çocuk Oyuncağı” yarışmasını sundu.Asuman Krause, Almanca, Türkçe, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.Kazandığı parayı gayrimenkule yatıran Asuman Krause, 2013 senesinde Bodrum Gündoğan’da kendi ismini taşıyan bir site yaptırdı. Öte Yandan Türkbükü’nde de denize nazır birçok evi var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.