Aileler Yarışıyor 2. Sezonu TRT 1 Ekranlarında Başlıyor

Sevilen program 'Aileler Yarışıyor' 2. sezonu 30 Eylül Pazartesi itibari ile başlıyor. Programı hafta içi her gün 13.00'da TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Gündüz kuşağının en renkli programlarından biri olan ‘Aileler Yarışıyor’ yeni sezonu ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eklenen yeni yarışmaları ve birbirinden renkli yarışmacıları ile kahkahalarla takip edeceğiniz ‘Aileler Yarışıyor’ 2. sezonu ile 30 Eylül Pazartesi günü TRT 1 ekranlarında başlıyor.


Başarılı oyuncu ve sunucu Ufak Özkan’ın sunacağı program, Türk televizyon tarihinde kazanılan ödülleri yarışmacılara en hızlı teslim eden yarışma olarak biliniyor. Yapımcı Eyüp Üstün yaptığı açıklamada, “Gündüz kuşağı programlarındaki kavga, dövüş, cinayet aydınlatma gibi adeta cinnete dönmüş programlardan bunalan izleyicilerimiz için çok daha sağlıklı bir program olan Aileler Yarışıyor, yeni sezonda da çok daha eğlenceli bölümlerle geliyor.” ifadelerini kullandı.

Yarışmada hafta içi her gün 100 kişiye sorulan soruların yeni cevaplarını yarışmacılarına soruyor. Kazanan aile ise 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı