Ailecek Yemek Yerken Enkaz Altında Kaldılar!

Pendik'te sünnet düğünü olduğu için kalabalık bir şekilde yemek yiyen aile, evin bahçesi çökünce korku dolu anlar yaşadı.

Pendik’te geçtiğimiz günlerde bir aile, evlerinin önünde otururken bir anda ne olduğunu anlayamadan enkazın altında kaldı. Hafta sonu sünnet düğünleri olduğu için kalabalık bir şekilde bahçede yemek yiyen aile evlerinin bahçesinde oluşan çökme sonucu dehşet dolu anlar yaşadı. Sünnet düğünü olan küçük çocuk ise çöken masanın altında kaldı.


Ailenin enkaz altında kaldığını gören komşular, hemen sağlık ekiplerine haber verdi. İçlerinde çocukların da olduğu kalabalık grup, etraftaki komşuların yardımıyla göçük altından kurtarıldılar. 3 kişinin yaralandığı olayda şans eseri ölen olmadı.

TALİHSİZ AİLENİN TEDAVİSİ TAMAMLANDI

Olayda yaralananlar hastanede tedavileri tamamlandıktan sonra taburcu edildiler. Yaşanan olayın etkisinden hala kurtulamayan sünnet çocuğunun annesi o korku dolu anları anlattı. Genç kadın, ‘Yemek yediğimiz yerde bir anda çökme oldu ne olduğunu anlayamadık. Annem ayağından yaralandı, arkadaşım ise kasıklarından yaralandı. Çok korktuk, ne gerekiyorsa yapılsın bu şekilde yaşanılmaz.’ dedi.

Göçük altında kalan ailenin bir komşusu ise, Dumlupınar mahallesindeki evlerin çoğunun eski olduğunu, binalarda çatlaklar oluştuğu için korkarak oturduklarını dile getirerek yetkililere seslendi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı