adplus-dvertising

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alım sonuçları sorgulamaya açıldı!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4 bin 175 personel alımı neticeleri için beklenen açıklamayı yaptı. Bakan Derya Yanık’ın duyurduğu habere göre, personel alımının sınav neticeleri e-Devlet üstünden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı – Kariyer Kapısı, Kamu İşe Alım ve Kariyer üstünden sorgulanacak.
Takip et
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alım sonuçları sorgulamaya açıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4 bin 175 personel alımı için yaptığı mülakatın neticelerini duyurdu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık, neticelerin açıklandığını sosyal medya hesabından duyururken, “Bakanlığımızın sözleşmeli personel alımı için gerçekleştirdiğimiz sözlü sınavın neticeleri internet sitemizde yayınlandı” ifadelerini kullandı.

Birden fazla bölüm mezunu olan ya da birden fazla pozisyonun yer aldığı personel alımı mülakat neticeleri “https:// kariyerkapisi.cbiko.gov.tr” üstünden sorgulanıyor. Tercihler için öte yandan duyuru yapılacak.

4 BİN 175 PERSONEL ALIMI MÜLAKAT NETICELERI AÇIKLANDI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Bakanlığımızın sözleşmeli personel alımı için gerçekleştirdiğimiz sözlü sınavın neticeleri internet sitemizde yayınlandı. Sınavda başarılı olan bütün yeni çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hep beraber 85 milyona hizmet götüreceğiz. Hoş geldiniz, safalar getirdiniz.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.