Ahu Tuğba’nın kızı polis oluyor!

ABD’nin Miami şehrinde kızı Anjelik ile yaşayan Ahu Tuğba zaman zaman sosyal medyada kızıyla beraber pozlarını paylaşıyor. Yeşilçam’ın güzellerinden Tuğba son olarak kızının mezuniyetinden paylaşım yaptı.
Takip et
Ahu Tuğba’nın kızı polis oluyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeşilçam’a damga vuran adlar arasından yer verilen Ahu Tuğba sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Ahu Tuğba Amerika’da yaşayan kızı Anjelik Calvin’in fotoğraflarını zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Ahu Tuğba kızının mezuniyetten anları paylaştı ve TBT notunu düştü. Tuğba notunda “Amerika’daki üniversite mezuniyeti daha sonra polis akademisi bitirdin. Zeki insanlar giydikleri değil başardıklarıyla akılda kalırlar. İnternetin etki edemediği akıllı kızım. Gelecek sizlersiniz; okuyan senin gibi eğitime değer veren ve üreten gençlerimize dua ve güzel dileklerimle” şeklinde konuştu.

Polis olan Anjelik Calvin, annesine benzerliğiyle görenleri sanki şoke etti. Ahu Tuğba’nın son paylaşımı sosyal medyada alaka odağı oldu.

Ahu Tuğba’nın kızı polis oluyor!
Ahu Tuğba’nın takipçileri kızı Anjelik Calvin’le ikiz gibi göründüklerini belirtti.

Ahu Tuğba’nın kızı polis oluyor!

ZORLU DERSLERİ BAŞARIYLA GEÇTİ

Florida’daki Everglades University’nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren Anjelik, bir firmada genel müdür olmak yerine kariyerinde farklı bir yol çizmişti.

Ahu Tuğba’nın kızı polis oluyor!

Florida’daki polis akademisinde eğitim alan Calvin, zorlu dersleri başarıyla tamamlamış ve silah, yakın dövüş ve ilk yardım gibi eğitimler alarak polis akademisinden mezun olmuştu.

SEHER DİLOVAN-ALAN DERE

Ahu Tuğba’nın kızı polis oluyor!

Fedon Kalyoncu ve oğlu Theo Kalyoncu

Ahu Tuğba’nın kızı polis oluyor!Sinema, müzik ve TV dünyasının ünlülerinin çocukları da kelimenin tam manasıyla göz önünde büyüyor. Her ne kadar kimileri bebeklik yıllarından beri kamera karşısında olsa da kimilerinin varlığını bile tesadüfen öğreniyor bu ünlülerin hayranları. İşte sosyal medya paylaşımlarıyla müzik, sinema ve ekran dünyasının ünlülerinin çocukları. Ahu Tuğba’nın kızı polis oluyor!Ebru Gündeş ve kızı AlaraTamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın kızları Zeyno

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.