Ahmet Nur Çebi: “Kıl payı kaçırdık”

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi üçüncü sırada bitirdikleri sezonun değerlendirdi ve birbirinden çarpıcı ifadeler kullandı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, 13. sırada teslim aldıkları takımı 3. basamağa taşıdıklarının altını çizerek, “Bazı maçlarda çok kritik puanlar kaybettik. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum çünkü o maçları kazansaydık biz şampiyon olabilirdik. Ancak bu zor günleri atlatmak hiç kolay değildi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

BeşiktaşKulübü BaşkanıAhmet Nur Çebison derece zorlu geçen 2019-2020 sezonunun ardından göreve geldikleri ilk günden itibaren sıkıntılı günler yaşamalarına rağmen Beşiktaş’ı 13. sıradan alıp, 3. basamağa taşıdıklarının altını çizen Başkan Çebi, “Biz şampiyonluğu kıl payı kaçırdık” diye konuştu.

“Hepsine imza atarım”

Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın Gençlerbirliği maçından sonra yaptığı açıklamaları, geride kalan dönemi ve gelecek sezon hedeflerini tek tek masaya yatıran siyah-beyazlı kulübün patronu şu ifadeleri kullandı:
“Gençlerbirliği maçından sonra Sergen hoca çok güzel bir durum değerlendirmesi yaptı. Ne dediyse tüm sözlerinin altına imzamı atarım. Kendisiyle çok iyi bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Sergen Yalçın ile anlaşarak ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı bir kez daha gördük. Böyle bir sezonda takımı son haftaya kadar bu şekilde motive etmek hiç kolay değil. Sözleşme konusuyla ilgili sorular hep geliyor. Hocamızla bir sene daha sözleşmemiz var ama Sergen Yalçın ne kadar süre isterse bu yönetim bu camia o süreyi ona her zaman verir. Ben bu sezon yaptıklarından dolayı Sergen Yalçın’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kendisinden çok memnunuz.”

“Trabzon’un hakkıdır”

Çebi, Türkiye’yi Avrupa’da en iyi şekilde temsil edeceklerini aktararak, “Sezon bitti ve biz 3. olduk. Bundan sonra üstümüze düşen Türkiye’yi Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmek. Ülkemize puanlar getirmek istiyoruz. UEFA Avrupa Ligi’ndeyiz. Şampiyonlar Ligi ihtimali de var ama maçtan sonra Sergen Hocam çok güzel söyledi. Orası Trabzonspor’un hakkı. İnşallah cezaları kalkar ve Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi en iyi şekilde temsil ederler.”ifadelerini kullandı.

“Teşekkür edeceğim”

Ahmet Nur Çebi, sözlerini şöyle tamamladı:

“Son haftalarda motivasyonları bozulmasın diye yönetim olarak takımla fazla bir araya gelmemeye çalıştık. Şimdi en kısa zamanda oyuncularla da oturup konuşacağız. Beşiktaş’ın ligi en iyi yerde bitirmesi için ellerinden geleni yaptılar. Tüm takıma ve teknik heyetimize yönelik bir teşekkür konuşması yapacağım.”

(Milliyet)

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı