Ahmet Nur Çebi Açıkladı! Beşiktaş Avrupa Kupalarına Gidemeyebilir

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübün UEFA turnuvalarından men edilebileceğini açıkladı. Çebi ayrıca Beşiktaş'a transfer izni de verilmediğini söyledi.
Takip et
Ahmet Nur Çebi Açıkladı! Beşiktaş Avrupa Kupalarına Gidemeyebilir
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Hayatta Beşiktaş Radyo programında gündemi değerlendirdi. Çaprpıcı açıklamalarda bulunan Çebi, kulübün Avrupa kupalarına katılamama olasılığı olduğunu belirtti. TFF Lisans Kurulu'nun bütçe sebebiyle Beşiktaş'a transfer izni vermediğini duyurdu.

Çebi'nin açıklamalarından satır başları:

"Kasamıza gelen 1 lira para yok. Yöneticilerimizin katkılarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Yeni bir finans formülü arıyoruz. Bu yoldan birlikte çıkacağız. UEFA'ya gidememekse gidememek. Evet, bu acı gelebilir. Ben popülist konuşmuyorum. Olacak demiyorum ama olabilir diyerek herkesin hazır olması lazım. "

"EN AZ 2 TRANSFER"

Transfer ile alakalı da konuşan Ahmet Nur Çebi, "En az 2 transfere ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Bir santrfor, bir de orta sahada 6-8 numara olabilir. Fakat TFF'nin bize izin vermediğini ilk ben açıklayayım. Lisans Kurulu, bu bütçeyle transfer yapamazsınız diyor. Sattığınız kadar alabilirsiniz sınırlamasıyla karşı karşıyayız. Geçen yaz yapılan 16 milyon euro'luk harcamanın limiti aştığı söyleniyor. Şu an bir futbolcumuz için bizim kapımızı çalan yok. Bu engelleri aşabilirsek 2 transfer yapmayı düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Aboubakar, Talisca ve Cenk Tosun iddialarına yanıt veren Çebi, "Ben de çok isterim ama o defterler kapandı. Vereceğimiz paralara gelmezler. Ben hem bize para kazandırabilecek hem de Beşiktaş'a katkı sağlayacak adları istiyorum. Pepe, Talisca gibi futbolcuları uçağa bindirip fotoğraf çektirip getirmek bir başarı değil. Talisca'da hata yapıldı. Satın alma opsiyonu var ama oyuncuyu bağlayamadınız. Buna becerisizlik mi diyelim, artık ne derseniz" şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.