Ahmet Kural’ın Sevgilisi Evli Çıktı İddiası

Ahmet Kural'ın eski sevgilisi şarkıcı Sıla'ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılandığı davada avukatlığını yapan, Çağla Gizem'le aşk yaşamaya başlaması ve ortaya atılan evlilik iddiaları sonrasında yeni bir iddia daha geldi. Çağla Gizem'in evli olduğu iddiası medyada büyük yankı buldu.

Ahmet Kural’ın eski sevgilisi Sıla’yla olan şiddet davasında avukatlığını yapan Çağla Gizem’in evli olduğu iddia edildi. Ahmet Kural ile evlilik kararı aldığı iddia edilen Gizem hakkında ortaya atılan bu iddia yeni bir polemik başlattı. Konuyla alakalı bir canlı yayın programına Ahmet Kural’ın bir yakını mesaj yoluyla bilgi verdi.

AHMET KURAL’IN SEVGİLİSİ EVLİ Mİ?

Ahmet Kural’ın eski sevgilisi Sıla’dan ayrıldıktan sonra, hayatına giren Çağla Gizem hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. Çiftin dava sürecinde tanıştıkları esnada Çağla Gizem’in evli olduğu iddia edildi. İddialara canlı yayında cevap geldi. Ahmet Kural, Çağla Gizem çiftinin tanıştıklarında Çağla Gizem’in anlaşmalı boşanmayla eşinden ayrılmış olduğunu söyleyen kişi, tarih olarak 20.11.208 tarihini verdi. Gizem’in eski eşiyle bu tarihte anlaşmalı olarak ayrıldığını ve ortada evlilik diye bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı