Ahmet Kural Şimdi de “Kıbrıslı Selim” Oldu!

Ahmet Kural yeni tiplemesi Kıbrıslı Selim ile sevenlerini güldürmeye hazırlanıyor.

Oyuncu Ahmet Kural, yeni tiplemesi Kıbrıslı Selim ile hayranlarının karşısına çıkacak. Kıbrıslı Selim rolü için çok büyük emek harcadığını söyleyen Ahmet Kural, “Rol arkadaşım aslen Kıbrıslı olan usta oyuncu Osman Alkaş oldu. Bana Kıbrıslı rolü için çok şey öğretti” diye konuştu.

“KIBRIS’TA BİREBİR DERS ALDIM”

Ahmet Kural, Kıbrıslı tiplemesi için şunları söyledi: “Kıbrıslı Selim için çok çalıştım. Rol arkadaşım aslen Kıbrıslı olan usta oyuncu Osman Alkaş bana çok şey öğretti. Kıbrıs’ta da birebir ders gördüm ve Kıbrıslı soydaşlarımızla bol bol sohbet etme şansı buldum. Ayrıca Youtube’dan Kıbrıslı kardeşlerimizin videolarını takip ettim. Konuşmalarını, espri anlayışlarını gözlemledim. Sette herkes çok beğendi. Kıbrıslı Selim’i hayranlarımın da çok seveceklerini düşünüyorum.”

BABA PARASI 1 OCAK 2020’DE VİZYONA GİRECEK

Selçuk Aydemir’in senarist ve yönetmenliğini yürüttüğü filmde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş, Osman Alkaş gibi büyük oyuncular rol alıyorlar. Baba Parası 1 Ocak 2020’de vizyona girecek.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı