Ahmet Kural, Sevgilisi Çağla Gizem’den Gözlerini Alamadı

Ahmet Kural'ın Sıla'yla yaşadığı olaylı ayrılıkta kendi avukatlığını yapan Çağla Gizem'le aşkı, dolu dizgin devam ediyor. Kural bakışlarını Gizem'den alamadı.

Ahmet Kural’ın, şarkıcı Sıla ile yaşadığı ilişki sonrasında şiddet iddiaları nedeniyle hakkında açılan davada kendi avukatlığını yapan ekipte yer alan Çağla Gizem Şahin ile başladığı ilişki, dolu dizgin devam ediyor. Ahmet Kural’ı sette ziyaret eden Gizem, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin ve yönetmen Selçuk Aydemir gibi isimlerle de sohbet etti.

AHMET KURAL’A, SEVGİLİSİ ÇAĞLA GİZEM’DEN ZİYARET

Baba Parası adlı filmlerin çekimleri için gününün neredeyse tamamını sette geçiren Ahmet Kural, sevgilisi Çağla Gizem Şahin’in ziyaretiyle şaşkınlık ve beraberinde mutluluk yaşadı. Sevgilisi Çağla Gizem Şahin’le uzun uzun sohbet eden ve gözlerinin içinin güldüğü görülen Ahmet Kural’ın, sevgilisine bakarken çekilmiş fotoğrafı hayranlarını eski bir kareyi hatırlattı.

Ahmet Kural, Sevgilisi Çağla Gizem’den Gözlerini Alamadı Sıla – Ahmet Kural

Ahmet Kural, eski sevgilisine öyle bir bakış atmıştı ki, baktığı yerde olmayı isteyen binlerce kadın, Instagram’dan caps’ler oluşturarak konuyla alakalı paylaşımda bulunmuşlardı. Ahmet Kural, bu bakışı şimdiki sevgilisi Çağla Gizem Şahin’e de attı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı