Ahmet Kasım Han ile Ali Saydam Arasında “Ahmet, Kaşınma” Polemiği

Habertürk'te siyanür olaylarının tartışıldığı programda Ahmet Kasım Han ile Ali Saydam arasındaki "Ahmet, kaşınma" sözü damga vurdu.

İstanbul Bakırköy’de yer alan bir dairede 1’i çocuk 3 kişinin cesedi bulundu. AFAD birimlerinin dairede gerçekleştirdiği ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu belirlendi.

Olayın sonrasında, Habertürk TV’de ekranlara gelen Para Gündem programında da ülkede son günlerde meydana gelen intihar olayları gündeme taşındı.

“YAYIN YASAĞI GETİRİLİR”

Prof. Dr. Ahmet Kasım Han mesele ile alakalı “Çok sık tekrar etmeye başladı. Yakında intihar haberlerine yayın yasağı getirilir. Yönetemediğimiz şeylere yayın yasağı getiriyoruz” yorumu ardından Habertürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir de “Bu hususta RTÜK’ün farklı bir ikazı var” anımsatmasını yaptı.

“AHMET, KAŞINMA”

Aydemir, “Bu olayların sebebi psikolojik midir ekonomik midir incelenmesi lazım” diyerek cümlesine devam edince, Prof. Dr. Ahmet Kasım Han da “Ekonomik değildir, çünkü ekonomi iyi” cevabını verdi. İletişim Uzmanı-Yazar Ali Saydam ise Han’a “Ahmet, kaşınma” diyerek yanıt verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı