adplus-dvertising

Ahmet Hakan’ın “Story şebeği” lafına Hande Sarıoğlu’ndan cevap: ağzının suyu akardı!

Hande Sarıoğlu yaptığı dans videosu yüzünden kendisine “Story şebeği” diyen Ahmet Hakan'a verdi veriştirdi. Sarıoğlu, “Beni o ortamda oryantal yaparken görseydi dans eder, ağzının suyu akardı” dedi.
Takip et
Ahmet Hakan’ın “Story şebeği” lafına Hande Sarıoğlu’ndan cevap: ağzının suyu akardı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Söylemezsem Olmaz programından ayrıldıktan sonra YouTube kanalı açan Ece Erken, Hande Sarıoğlu’nu misafir aldı. Evinde çektirdiği dans videosunu paylaştıktan sonra işinden ayrılmak mecburiyetinde kalan Sarıoğlu, Ahmet Hakan’a fena yüklendi.

“BENİMLE DANS EDER AĞZININ SUYU AKARDI”

Ece Erken’in “Ahmet Hakan ile yaşananları anlatır mısın” demesine üstüne konuşan Sarıoğlu, Ben Ahmet Hakan’ın kaleminde daha adamım. O yanlış ata oynadı. Ona verdiğim cevaptan sonra üstümden büyük bir yük kalktı. Ona verdiğim yanıtla herkese yanıt vermişim gibi oldu. Ahmet Hakan senin işin ne, sen ne yapıyorsun? Koskoca adamsın seni senelerin gazetecisi olarak görüyoruz. Ülkeni gündemine yön veren programlar yapıyorsun kalkmışsın evinde arkadaşlarıyla dans eden birine bunları yazabiliyorsun. Bir de beni Instagram’dan takip ediyorsun. Bunun üstüne beni yalnızca oryantal videosuyla beni yargılıyorsun. O adam beni tanıyor olsaydı, benim o oryantali yaptığım ortamda olsaydı benimle dans eder el şaklatırdı ağzının suyu aka aka. Gündem oluşturmaya çalıştı ama bakış açısı çok yanlıştı. O yüzden lüzumlu yanıtı aldı ve sustu” ifadelerini kullandı.

Ahmet Hakan’ın “Story şebeği” lafına Hande Sarıoğlu’ndan cevap: ağzının suyu akardı!

AHMET HAKAN VE HANDE SARIOĞLU ARASINDA NE OLMUŞTU?

Habertürk ekranlarında spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu, geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından oryantal yaptığı bir dans videosu paylaşması üstüne kanal yönetimden tepki görünce istifa etmişti. Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan ise Sarıoğlu’nun dans videosu için “Şebeklik yapıp dikkat çekmeye çalışan bir ‘story şebeği’ gördüm” ifadelerini kullanmıştı.

Hakan’a yanıt veren Sarıoğlu ise şunları belirtmişti: “İzlemeyen, konuşmayan, yazmayan kalmasın lütfen, alınırım. O her şeyi çok bildiklerini zanneden, benim oryantalimden daha kıvrak dilleri ve kalemleri olan dayılara seri oryantal getirin. Elden ele gönderin, paylaşın. Ülkede oryantal açığı varmış! İnsanların gözünün içine baka baka siyaset şebekliği yapan biri benim oryantalime ‘story şebekliği’ demiş; bak şu şebeğe.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.