Ahmet Hakan ile CHP’li Mustafa Balbay Arasında Tartışma

CNN Türk'teki Tarafsız Bölge programında CHP'li Balbay'ın "Aynı soruyu 50 defa sordunuz" çıkışına kızan Ahmet Hakan, "Ben gazeteciyim 100 defa da sorarım" dedi.

Ahmet Hakan’ın moderatörlüğünü yaptığı Tarafsız Bölge programında İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu ile Mustafa Balbay ağırlandı. Programda Ahmet Hakan’ın Ağıralioğlu’na CHP-HDP ittifakı hususunda sorduğu soruya Mustafa Balbay’dan tepki geldi. “Aynı soruyu 50 defa sordunuz” diyen Balbay’a Ahmet Hakan, “100 defa da sorarım, ben gazeteciyim. Bana ne sizin ittifakınızdan. Meseleye açıklık getirmek için aynı soruyu defalarca sorarım” dedi.


MUSTAFA BALBAY’DAN TEPKİ GELDİ

Tarafsız Bölge’de gündeme gelen CHP-İYİ Parti ittifakı bir anda tansiyonun artmasına sebep oldu. Cumhurbaşkanı adayı hususunda soru sorulan Ahmet Hakan’a CHP’li Balbay’dan “Aynı soruyu 50 defa sordunuz” biçiminde tepki geldi.

AHMET HAKAN ÇOK SİNİRLENDİ

Tepki karşısında kızan Hakan, “100 defa da sorarım, ben gazeteciyim. Meseleyi açıklığa kavuşturmak için aynı soruyu defalarca sorarım, bu benim işim. İktidara söz edilemiyor, muhalefete laf edilemiyor. Ne yapacağız biz peki..Öyle yanıtlar verirsiniz ki, 100 sorulmayı bir pekiştirmeye çevirirsiniz. CHP ile İyi Parti arasındaki ittifak netleşse de bitse de bundan ne mutlu olurum, ne de üzülürüm. Bana ne sizin ittifakınızdan” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı