Ahmet Hakan, Bülent Arınç için “Tek derdi ciddiye alınmak” dedi!

Son dönemde yaptığı çıkışlarla gündem olan TBMM eski Başkanı Bülent Arınç’la alakalı Ahmet Hakan’dan polemik başlatacak yazı. Ahmet Hakan, Bülent Arınç’ın son zamandaki çıkışları için “derinlikli bir analizi yok” deyip ekledi: “Arınç’ın tek derdi ciddiye alınmak…”
Takip et
Ahmet Hakan, Bülent Arınç için “Tek derdi ciddiye alınmak” dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2015’ten sonrası için “Yoktum, mesuliyet kabul etmiyorum” diyen Bülent Arınç, Erdoğan’ın yakın çevresi için de “Tayyip Bey şuanda kimlere kaldı görüyorsunuz” şeklinde konuştu. Arınç’ın son çıkışları siyaset gündeminin ilk sıralarına tırmandı. Hürriyet Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan ise Bülent Arınç’ı hedef aldı. İşte Ahmet Hakan’ın Bülent Arınç’ı kızdıracak yazısı…

Derinlikli bir analizi yok…

Bülent Arınç, bir yerde konuşma yapmış. Konuşmasında bugünün iktidar biçimini eleştirmiş. Şu Şekilde bir baktım söylediklerine. Derinlikli tek bir eleştirel analiz görmedim.

Uyuşturucu illetine bulaşmış birinin AK Parti Genel Merkezi’ne bulaşması dışında dişe dokunur tek bir şey söylemiyor. Esas altını çizdiğim sözleri ise şunlar:

“Eskiden birbirimizi tamamlayan bir kadroyduk biz. Abdullah Bey’in eksiğini Bülent, Bülent’in eksiğini Tayyip Bey kapattırdı. Şuanda kimlere kaldı görüyorsunuz.”

Erdoğan çağırsa, tüm eleştirilerinden vazgeçecek

Bu yaklaşımdan benim anladığım şudur: Erdoğan, Bülent Arınç’ı çağırsa… “Gel, eskiden olduğu gibi seni yetkili bir abi yapalım” dese… Bülent Arınç, bütün eleştirelliğinden anında vazgeçecek.

İnsanız. Hepimizin zaafları vardır. Ama bir insan, zaafını bu kadar da belli etmez ki!

Olmaz ki! Bu kadar da olmaz ki!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.