Ahmet Davutoğlu, AK Parti’nin Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Yeni parti kuracağı konuşulan Ahmet Davutoğlu'ndan ilginç bir hamle geldi. Esi Başbakan, sosyal medya hesabından AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

AK Parti, 18. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Sosyal medyada konu ile ilgili yüzbinlerce paylaşım yapılırken bunların içinde en ilgi çekeni Ahmet Davutoğlu’nunki oldu. Yeni Parti kuracağı konuşulan Davutoğlu twitter hesabından yaptığı paylaşım ile AK Parti’nin kuruluş yıl dönümünü kutladı.


“VİZYONER BAKIŞ VURGUSU YAPTI

Eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Davutoğlu şunları yazdı:

Milletimizin özgürlük, adalet, kalkınma beklentilerini karşılamak üzere yola çıkan AK Parti 18 yılını doldurdu. Yapılan hizmetlerin, vesayetle mücadelenin, vizyoner bakışın aktörlerini ve samimiyetlerine genel başkanlığımda şahit olduğum isimsiz kahramanları tebrik ediyorum.

GERİ Mİ DÖNMEK İSTİYOR?

Abdullah Gül ve Ali Babacan gibi eski AK Parti isimlerle birlikte yeni bir oluşum kuracağı konuşulan Davutoğlu’nun bu paylaşımının altına gelen yorumlar ise bir hayli ilginçti. Özellikle AK Parti’li sosyal medya kullanıcıları Davutoğlu’nun bu mesajına tepki gösterdi. Hatırlanacağı gibi, adı yeni oluşumun içinde geçen Bülent Arınç, Davutoğlu ve diğer isimlere çağrıda bulunarak AK Parti’ye dönme önerisini sunmuştu. Davutoğlu’nun bu hamlesi “Geri dönmek istiyor” şeklinde de yorumlandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı