Ahmet Çakar’dan UEFA’ya: “Yaparsan Ekim’e Yapmazsan…”

Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar son günlerde yaptığı sert eleştirilerle gündemden inmiyor. Ahmet Çakar şimdide UEFA’ya yüklendi.

Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar, Barış Pınarı Harekatı’na destek için A Milli Takımımız’ın verdiği asker selamına soruşturma başlatan UEFA’yı eleştirdi. Ahmet Çakar son günlerde yaptığı sert yorumlarla gündemden düşmüyor. A Milli Takımımız’ın Stade De France’da Fransa ile karşılaştığı maçta gol sonrası ve maç sonu millilerin verdiği  asker selamı Avrupa’da büyük eleştiri topladı. UEFA bu eleştirilerin ardından A Milli Takımımız’a soruşturma başlatıldığını duyurdu. Yaşanan bu gelişmelerin üzerine eski hakem Ahmet Çakar’dan çok sert tepki geldi.

YAPARSAN EKİME YAPMAZSAN….

Barış Pınarı Harekatı’nda yaşanan gelişmeler ile ilgili Vole uygulamasında paylaşım yapan Çakar, “Türkiye’nin haklı mücadelesi tüm dirençlere rağmen amacına ulaştı, hayırlı, uğurlu olsun arkadaşlar.  Kahraman askerlerimiz kazasız, belasız birliklerine dönsünler inşallah!” dedi. Ardından UEFA’nın soruşturması hakkında, ” UEFA’nın Asker Selamı soruşturması güzel elinde patladı. Yaparsan Ekim’e, yapmazsan… Sen anladın onu UEFA demiştim.  Bu akşam ANLADIN mı ne demek istediğimi eyy UEFA!” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı